LaRitma - kulturní centrum Aš  •   info@LaRitma.cz  •  778 538 301
poster

Ašlerky 25. ročník

Milí ašlerovští příznivci!
 
 
Na vědomost se dává, že AŠLERKY 2023 slaví čtvrtstoletí v KC LaRitma 1. - 3.června.
 
Zveme všechny, kdo se téhle kulturní smaženice kdy účastnili, účastní a účastnit snad budou od roku 1998, ať jako účinkující nebo diváci. Budeme se navždy otiskovat do mimochodníku ašské kulturní slávy.
 
Opět uvidíte všechny soubory LDO z ašské ZUŠky, dospělácký soubor Ašlemenato, profíky i ochotníky, divadla a workshopy, koncerty kapely V3ska.
 
Vaše Ašlerovy náměstkyně :)
 

PÁTEK, 2.6. 2023

16:00 Prasečí cirkus /  Bratři v tricku

Praha (Představení plné žonglování ze světa dvou podivínů věřících, že kdyby prase mělo křídla, svět by byl krásnější! Nepůjde o žádné čuňárny, ani prasárny, jen o vkusný prasečí humor. Budete chrochtat blahem.) venku na terase, za deště v LaRitmě

16:45 Vyhnání z ráje už proběhlo / A. Kiralyi - Studio Divadla Dagmar

Karlovy Vary (Dramatizace románu NoViolet Bulawayo - Miláček se dostává do vytoužené Ameriky a složitě hledá své místo v cizí zemi.)

17:40 Každý není vyvolený / Dramafie

ZUŠ Aš (Příběh Olívie, které trochu podivně magičtí senioři nabízí splnění tří přání a vyřešení jejího problému s účou, bazénem, klukama a uspěchanou rodinkou.) 

18:35 Everest / Západočeské divadlo Cheb

(Autorská výprava na nejvyšší horu světa. Jeden herec, tři horolezci.)

20:10 Nezkusíš, nevíš / Six-pack

ZUŠ Aš (Kam až může zajít touha zvítězit v reality show? Kdo hraje? A kdo si s kým zahrává? Six-pack s tímto představením postoupil do národního kola soutěže Mladá scéna.)

21:10 Zrzek / Divadelní studio D3, Karlovy Vary

(Absurdně komediální, sociálně dramatické i punkově muzikálové poetické zrcadlo, v němž se odráží obrazy tvorby D. Charmse a události jeho života… Pouze „dobytku smíchu netřeba!“)   

 
 
ZÁZNAM Z LOŇSKÉHO ROKU: