LaRitma - kulturní centrum Aš  •   info@LaRitma.cz  •  778 538 301
poster

Ašské sklepy 2023 + Ašské trhy

Na květen jsme pro Vás připravili tradiční (8. ročník) akce s názvem Ašské sklepy, letos propojené s akcí - Ašské trhy.

V sobotu 13.5.2023 můžete navštívit (od 10:00 hodin) v Parku historie Ašské trhy, rozšířené o stánky "originál" vinařů z Moravy i Čech. V 11:00 hod. dopoledne otevře své brány i terasa KC LaRitma, s bohatou nabídkou vín, točeného piva, moravských destilátů a dobrého jídla.

Na trzích i na pódiu v "LaRitmě" se nám představí cimbálová muzika Stupava, ženský pěvecký sbor Carmina z Přeštic a "domácí" dudácký soubor Schumák. 

Vstup je do 15:00 hod. VOLNÝ!

Po 15:00 hodině pokračuje bohatý program v KC LaRitma (terasa, sál) již se vstupným (v předprodeji 100,-/ 120,-Kč na místě) až do pozdních nočních hodin. Ve vstupném je zahrnuto mimo kulturního programu i degustační balíček (sklenička, taštička, tužka a info plánek). Uvedené vstupné opravňuje ke vstupu do všech prostor KC, včetně sálu, klubu a terasy. Zde budou žívá vystoupení Carminy a cm Stupava pokračovat až do 01:00 hod.   

Letošní novinkou Ašských sklepů 2023 je první vinař z Čech, konkrétně z Vičic na Lounsku. Dále se představí 7 vinařů z Moravy.      V nabícdce nebudou chybět ani originální moravské destiláty. Součástí odpoledního programu budou soutěže o ceny a soutěž v degustaci vín amatérů i profíků.

Vstupenky je možno zakoupit  přes online předprodej na: www. laritma.cz nebo osobně v Infocentru Aš. Prodej vstupenek v den konání akce bude probíhat v Infostánku (u fontánek na Goethovo nám.) a u vstupu na terasu KC LaRitma.

 Těšíme se na Vaši návštěvu.