LaRitma - kulturní centrum Aš  •   info@LaRitma.cz  •  778 538 301
poster

BEERFEST

POZOR ZMĚNA!

Z důvodu na straně interpreta, nevystoupí na BEER FESTU Bohouš Josef. Nahradí ho vystoupení zpěváka kapely Patrola Šlapeto Tomáše Jelínka.

V jeho zábavně hudebním vystoupení zazní evergreeny české populární hudby i část repertoáru "Patrola Šlapeto".

 

Víte co je to IPA (asi lepenka),ALE, NEIPA, Brut IPA, Single - hoj ejl, Rauch Bier, Stout, IPL, Pale Ale?  Že ne?! Tak to máte jedinečnou možnost se vše dozvědět práve na akci BEER FEST - Krušnohor Beer Festival, která se uskuteční v sobotu 17.6.2023 od 15:00 hodin v areálu KC LaRitma. Za pěkného počasí venku na terase, v případě deště ve vnitřních prostorách kulturního centra.

Akce se bude "točit" kolem produktů pivovaru Krušnohor z Kraslic.Budete mít možnost ochutnat pivní speciály, dovědět se zajímavosti i zakoupit si domů malý dárek. K zakoupení budou také různé upomínkové předměty pivovaru i KC. V rámci akce se můžete zúčastnit take mnoha soutěží o ceny, spojených se zlatavým mokem.

Připraveno bude i něco na posilněnou, grilované speciality, nealko, dobré víno atd..Pro děti bude mimo "nealko piva"smiley připraveno např. malování na obličej  a jiné.

Od 19:00 hodin se v hudebním sále rozjede bohatý kulturní program s vystoupením zpěváka kapely Patrola Šlapeto Tomáše Jelínka a cimbálové muziky Grajcar. Ta mimo jiné vystupovala v posledních adventních koncertech na ČT a pro letošní léto připravuje "zámecké" turné s kapelou Kryštof. 

Vstup je na odpolední část volný. Na večerní program od 19:00 hod. do 24:00 hod. s živými koncerty je v předprodeji vstupenka za 150,-Kč.