LaRitma - kulturní centrum Aš  •   info@LaRitma.cz  •  720 992 936
poster

Hvězdy v Saďáku

Pro fanoušky dobré, živé muziky a live koncertů jsme na sobotu 15.8.2020 připravili megakoncert Kamila Střihavky a Olgy Lounové v ašském Amfiteátru Saďák. ! Dvě největší hvězdy, které měly na zrušených Slavnostech města vystoupit máte tedy možnost vidět a slyšet právě v Saďáku v Aši. Tak tedy Kamil Střihavka + The Leaders s hity- Země vzdálená, Když se snáší déšť, Černá růže a mnoho dalších. Olga Lounová a její kapela Louners, kde se můžeme těšit na Optimistu, Lásku k housce, K výškám atd..

Připraveny pro Vás budou stánky s bohatým občerstvením a pivem z regionálních pivovarů.  V rámci akce proběhne losování vstupenek o hodnotné ceny!! Naši nejmenší mohou využít dětské atrakce - kolotoče před vstupem do areálu!

Partnerem akce je pivovar Krušnohor

Začínáme v 18:00 hod. v Saďáku (Masarykovo nám. 2814 Aš 352 01)

Vstupné 350,- / v předprodeji 300,-Kč. Předprodej a rezervace: Infocentrum Aš. Děti do 10 let v doprovodu rodičů zdarma!!!

Kapacita omezena na 1000 osob. Neváhejte tedy prosím a podpořte svou návštěvou odvětví, které bylo 3 měsíce bez všech příjmů a podpor. A nejsou to jenom samotné hvězdy. Jde i o techniky, muzikanty, techniky atd.. Vstupenky v předprodeji v Infocentu Aš  od 1.6.2020.


Texty a/nebo obrázky byly převzaty z webu:  https://www.fotohomolka.cz/