LaRitma - kulturní centrum Aš  •   info@LaRitma.cz  •  778 538 301
poster

Slavnosti města Aš - Pátek

Slavnosti města Aš - pátek 12.8.2022 

aneb "Nejlevnější hudební festival ve střední Evropě"

Slavnosti města alias MEGA koncert v Aši k výročí 150 let od povýšení Aše na město se chystá na 12. a 13. srpna 2022 na vrchu Háj.

Jedna z největších kulturních akcí v KV kraji začne v pátek 12.8.2022 ve14:00 hod..Program je určen všem generacím. Od dětí (Štístko a Poupěnka, Míša Růžičková, Lollipopz, Mimoní legrácky,) po ty dříve narozené (Jožka Černý, cm Grajcar, Petra  Černocká, Pavel Novák ml., Jakub Smolík, Jan Kalousek)  

Sponzoři akce: CHEVAK a.s., Abydos s.r.o., Grand Casino Aš, Český rozhlas KV, Město Aš

A co jsme pro Vás na pátek 12.8. a sobotu 13.8. připravili:

- 2 x pódia 

- nepřetržitý proud kvalitní hudby a zábavy (14:00 - 24:00 h. respektive 11:00- 24:00 h.) rock, pop, rep, folk, cimbálky, hvězdy dětské hudby 

- stánky s občerstvením, 

- piva z regionálních pivovarů

- LED obří obrazovku

- zábavné atrakce pro děti

- vstup pro děti do 12 let ZDARMA (ročník 2009 a mladší) v doprovodu rodičů

- stanové městečko (pro přespolní)

- seniorbus 

- návštěva ašské rozhledny  - zdrarma

A jména pro pátek 12.8.: Pokáč, Čechomor, Michal Hrůza, Kpt. Demo, Cirkus Problem, Jožka Černý s cm, cimbálová muzika Grajcar, Štístko a Poupěnka, Míša Růžičková.

Moderuje (pátek) známý herec a zpěvák MIlan Peroutka  

a sobota 13.8.: No Name, Tereza Mašková, Žlutý pes,  Jan Kalousek , Petra Černocká a Bokomara, Jakub Smolík, Lollipopz, Pavel Novák ml., Potíže, Šroti, So Fin

Moderátor sobotní části je Vilém Dubnička (Cyklotoulky, Běžkotoulky na ČT) 

Vstupenky lze zakoupit pouze na každý den zvlášť. Cena je 350,-Kč/ os/ den. Zakupte si vstupenky s předstihem buď v Infocentru   nebo online na: www.laritma.cz  Děti ročník 2009 a mladší vstup ZDARMA!! v doprovodu rodičů!! 

Upozornění:  Zajištěno bezplatné parkoviště cca 500m od areálu. (Omezená kapacita - přijeďte raději včas.) Ašáci přijďte raději pěšky. Stánky s občerstvením, kolotoče a další atrakce na Vás budou v pátek připraveny od 12:00 hodin. Samotné koncerty začnou ve 14:00 kapelou Cirkus Problem a v 16:00 hod. vystoupí jeden z hlavních protagonistů - Pokáč!! V sobotu v 11:00 hod. začínáme opravdu velice populární dívčí kapelou Lollipopz. Ať nejste půlku koncertu ve frontě u vstupu. Do areálu budou 2 vstupy (od hřbitova a od Medvěďáku). Na pokladně lze rovněž vstupenky zakoupit a již zakoupené vyměnit za kontrolní pásku.

Nenechte si ujít opravdu širokou paletu hvězd populární hudby v krásném prostředí sportovního areálu na vrchu Háj v Aši. 

Upozornění: Při online nákupu je po otevření okna : "Výběr vstupenek - počet míst"  nutno kliknout na malé šipky (nahoru, dolu). Tím dojde ke změně 0 na Vámi požadovaný počet vstupenek. 

Vstupné přímo na místě je možno koupit pouze za HOTOVÉ !!

Pozor on- line prodej vstupenek končí 5 hod. před začátkem akce. Po té lze vstupenky koupit pouze u pokladen u vstupů.

Těšíme se na Vaší návštěvu !