LaRitma - kulturní centrum Aš  •   info@LaRitma.cz  •  778 538 301
poster

Slavnosti města Aš - Sobota

Slavnosti města Aš - sobota 13.8.2022 (druhý den)

Sponzoři akce: CHEVAK a.s., Abydos s.r.o., Grand Casino Aš, Český rozhlas KV, Město Aš

Druhý den (sobota 13.8.2022) Mega akce k 150. výročí povýšení Aše na město pokračuje a začne již v 11:00 hodin a to koncertem hvězdné "dětské" kapely LOLLIPOPZ. Na něj návážou Mimoní legrácky a šprťouchlata.

Následovat bude nepřetržitý proud hudby a zábavy. Dle časového programu od 13:00 hod. Jakub Smolík (Až se ti jednou bude zdát . . .), a dále postupně Pavel Novák mladší (Nádherná, nádherná, Kvete růže podívej), Jan Kalousek (Čas sluhů), Petra Černocká (Saxáno) s kapelou Bokomara, Žlutý pes (Modrá je dobrá), Potíže (Až budu velká), Tereza Mašková (vítězka Superstár) a výborná kapela Šroti. Vrchol dne obstará slovenská formace NO NAME a závěr bude patřit kapele So Fine. Moderuje herec a moderátor Vilém Dubnička (Cyklotoulky, Běžkotoulky na ČT)

Vstupenku v hodnotě 350,-Kč/ os/den lze zakoupit v Infocentru Aš nebo na našem webu: www.laritma.cz  

Pro online prodej - Po rozkliknutí okna "výber vstupenek" je nutno kliknout na šipky směřující nahoru či dolů  (za nulou), kterými udáte Vámi požadované množství vstupenek.

Vstupenky je nutno koupit na každý den zvlášť. Cena je 350,- Kč/os/den. Děti do 12 let (ročník 2009 a mladší) ZDARMA. (v doprovodu rodičů). Online prodej bude ukončen 5 hod. před začátkem akce. Po té lze vstupenky koupit na pokladně u vstupu do areálu. Pouze za hotové!

Pro přespolní bude připraveno stanové městečko, cca 100m od samotného areálu.

Upozornění: Omezená kapacita parkoviště (ZDARMA). Přijďte raději pěšky a s předstihem. V sobotu začínáme v 11:00 hod. velice populární dívčí kapelou Lollipopz. Ať nepromeškáte část koncertu u pokladen či vstupu. Všechny stánky a atrakce na Vás budou čekat již od 10:00 hod.. Do areálu budou 2 vstupy (od hřbitova a od Medvěďáku). Na pokladně u obou vchodů si můžete vstupenky také zakoupit, nebo již zakoupené vyměnit za kontrolní pásku. Druhá pokladna a vstup budou ve směru od Medvěďáku. 

Ve vzdálenosti cca 300m se nachází dominanta Aše, kamenná Bismarkova rozhledna, která bude v čase akce také otevřena. (do 18:00 hod.).

Ještě jednou pátek 12. a sobota 13. srpna Aš, sportovní areál na vrchu Háj v Aši, hvězdy hudebního nebe (CZ, SK), profesionální moderátoři, velký výběr jídla a pití, zábavné atrakce, ašská rozhledna a také VY!!!!!

Nezapomeňte dobrou náladu a vhodné oblečení.

Upozornění: Při koupi vstupenek přímo na místě je možno platit pouze HOTOVĚ!!

Těšíme se na Vaší návštěvu.