LaRitma - kulturní centrum Aš  •   info@LaRitma.cz  •  778 538 301
poster

Slavnosti města Aš - Sobota

Druhý den (sobota 13.8.2022) Mega akce k 150. výročí povýšení Aše na město začne již v 11:00 hodin a to koncertem hvězdné "dětské" kapely LOLLIPOPZ. Na něj návážou Mimoní legrácky a šprťouchlata.

Následovat bude nepřetržitý proud hudby a zábavy. Dle časového programu od 13:00 hod. Jakub Smolík (Až se ti jednou bude zdát . . .), a dále postupně Pavel Novák mladší (Nádherná, nádherná, Kvete růže podívej), Jan Kalousek (Čas sluhů), Petra Černocká (Saxáno) s kapelou Bokomara, Žlutý pes (Modrá je dobrá), Potíže (Až budu velká), Tereza Mašková (vítězka Supet  - stár) a kapela Šroti. Vrchol dne obstará slovenská formace NO NAME a závěr bude patřit kapele So Fine. 

Znovu připomínáme, zakupte si vstupenky nejpozději do konce května. Na většinu uvedených protagonistů by vstupenka na sólo koncert stála rozhodně více než 250,-Kč. Vstupné jsme byli nuceni zavést z bezpečnostních důvodů, kvůli omezení kapacity areálu.

Vstupenky je nutno koupit na každý den zvlášť. Do konce května za 250,- Kč/os/den. V červnu a červenci za 350,-Kč a v měsíci srpnu či na místě za 450,- Kč. I tato cena je opravdu výrazně nižší, než na obdobných akcích. Děti do 12 let ZDARMA. (v doprovodu rodičů).

Pro přespolní bude připraveno stanové městečko, cca 200m od samotného areálu.

Upozornění: Omezená kapacita parkoviště. Přijďte raději pěšky a s předstihem. V sobotu začínáme v 11:00 hod. velice populární dívčí kapelou Lollipopz. Ať nepromeškáte část koncertu u pokladen či vstupu. Všechny stánky a atrakce na Vás budou čekat již od 10:00 hod.. Do areálu budou 2 vstupy (od hřbitova a od Medvěďáku). Hlavní pokladna, kde si vyměníte vstupenku za kontrolní pásku bude na parkovišti u hřbitova. Druhá pokladna bude u druhého vstupu (od Medvěďáku). Zde si vstupenku vyměníte za kontrolní pásku.

 

Těšíme se na Vaší návštěvu.

 

 

POZOR! 
Prvních 1.000 kupujících obdrží při nákupu 

2 vstupenek v Infocentru Aš - TRIČKO ZDARMA