LaRitma - kulturní centrum Aš  •   info@LaRitma.cz  •  720 992 936
poster

Večer s cimbálkou - cm GRAJCAR

+ ochutnávka vinařství Pekařík

 

Že existují tradice, lidový folklór, řemeslo se zlatým dnem a milý lidé s otevřeným srdcem? O tom všem se můžete přesvědčit na Večeru s cimbálkou Grajcar a ochutnávkou vín z vinařství Pekařík. Víte že, si s cm Grajcar zazpívala Ilona Csáková, Petr Bende a mnozí další? Že Grajcar nehraje pouze "lidovky", ale také světové hity jako např. Bohemian Rapsody (Queen), Nothing Else Matters (Metallica) či Hotel California od The Eagles? O mnohém svědčí i názvy 3 vydaných CD - " Zahrajme si",  "Cimballitica" a " Folk´n´lor".

Pokud se tedy rozhodnete strávit krásný večer s jednou z nejlepších cimbálových kapel u nás - Grajcarem,  ochutnat a něco se dozvědět o fortelu moravských vinařů, nezbývá než si 20. března 2021 zatrhnout červeně v kalendáři  a hlavně si včas zakoupit on - line vstupenku na: www.laritma.cz

On - line vstupné 250,-Kč. V ceně vstupného:  komentovaná ochutnávka vybraných vín (8) z vinařství Pekařík (Kobylí) a malé občerstvení. Prezentovaná vína bude možno zakoupit či objednat. Těšíme se na Vaší návštěvu.